Big Green Egg keraamilised grillid


Söegrill Big Green Egg L- Suur 1560,00 €
Suur (L) EGG on kõige populaarsem suurus küpsetamaks perekonnale ja sõpradele, klientidele või külalistele. Resti küpsetuspind on piisavalt suur ning võimaldab paljude erinevate toitude valmistamist samaaegselt.

Big Green Egg M- Keskmine
1170,00 €
Big Green Egg M- Keskmine
M on tänu oma optimaalsetele mõõtmetele täiuslik “meister mitmel alal”. Mahutades rohkem sütt, on mugav seda mudelit koos vaheplaadiga kasutada ahjuna pikemaks madalal temperatuuril küpsetamiseks või suitsutamiseks. Piisavalt suur, et kasutada malmist ahjuvormi ja pizzakivi.

Söegrill Big Green Egg XL
2250,00 €
Söegrill Big Green Egg XL
Ekstrasuur (XL) mudel sobib ideaalselt regulaarselt suurte kogunemiste toitlustamiseks – olgu need kodused või ärilised. Lisaks kõikidele Suure (L) mudeli headele omadustele on Ekstrasuurel veel tohutusuur rest, mis muudab küpsetuspinna peaaegu kahekordseks. See tähendab, et suur rühm inimesi saab hõrkusid toite nautida üheaegselt.

Söegrill Big Green Egg MiniMax
960,00 €
Söegrill Big Green Egg MiniMax
MiniMax on Minist suurema resti läbimõõduga. See teeb MiniMaxist maksimaalse jõudlusega kompaktse mudeli. MiniMaxi madal kõrgus teeb sellest suurepärase lauagrilli ning vähene kaal võimaldab seda hõlpsalt transportida. Väärtuslik multifunktsionaalne mudel nii kodus kui ka matkadel!

Söegrill Big Green Egg S- Väike
890,00 €
Söegrill Big Green Egg S- Väike
Kuigi S mudel on kompaktne, pakub see siiski palju erinevaid võimalusi. Seda saab kasutada valmistamaks toitu neljale kuni kuuele inimesele. Sobib ideaalselt rõdule või väiksele terrassile.

Kõikidele Big Green Egg Grillidele on kaasa pakkuda palju erinevat lisavarustust.Alustades küljelaudatest ja lõpetades grill tangidega.Sinna vahele mahub veel palju huvitavat näiteks pizza kivid,malmrestid,paella pannid,malm potid jne