Vilpra metallmoodulkorsten

Moodulkorsten – mille paigaldamisel kasutatakse kokkusobivate korstnaosade kombinatsiooni, toodetud või määratletud ühe tootja poolt, kellel lasub tootevastutus kogu korstna eest.

Pakume roostevabast terasest toodetud korstnaid, painduvaid lõõritorusid, lõõrivooderdiseks üheseinalisi jäikasid torusid ja isolatsioonisüsteemiga kahekordse seinaga korstnaid. Meie korstna süsteemid on sertifitseeritud vastavalt ELi standarditele nõuetele ja kõikidele toodetele on märgistatud “CE” märk. ISOLATSIOONIGA MOODUL-KORSTEN on valmistatud roostevabast happekindlast nõgipõlemiskindlast terasest EN 1.4404 materjali seinapaksus 0,5mm – 1mm. Topeltseintega korstna soojusisolatsiooniks kasutatakse kemikaalidele vastupidavat, tulekindlat ja ökoloogiliselt puhast isolatsioonimaterjali, mille tiheduseks on 105 kg/m3.Kõigil korstnasüsteemi elementide valmistamiseks kasutatud materjalidel on sertifikaadid ja vastavusdeklaratsioonid ning need ei ole inimese tervisele ohtlikud. Moodulkorstnate väliskest on valmistatud kas tsingitud terasest või roostevabast terasest – viimistlus matt, poleeritud või harjatud. Korstna markeering:EN 1856-1 T600-N1-W-Vm-L50050-G100* sisetoru diameeter 130 – 550mm.

Sisetoru ja väliskesta vahel on isolatsiooniks 25mm või 50mm kivivilla, mille maksimaalne töötemperatuur on 1000ºC.

Moodulkorstnate paigaldus:

Korstnad paigaldatakse vastavalt nõuetele. Kõik moodulid liituvad üksteisega lihtsalt ja kindlalt. Komplektis on kõik vajalikud detailid, mis võimaldavad paigaldada igasuguse kujuga korstnaid. Isoleeritud moodulkorstnate paigaldus ja hooldus on lihtne.

Omadused:

  • ei vaja vundamenti
  • korstnad sobivad paigaldamiseks välja kui ka hoone sisse
  • korstnad sobivad kõikidele katla tüüpidele, kaminatele ja ahjudele
  • korstnad sobivad nii tahke-, vedel- kui ka gaasikütusele
  • korstnad ei nõua kulukaid puhastusmeetodeid

Korstna puhastamiseks tohib kasutada vaid plastikust või nailonist harjasid!

Sertifikaadid:

Vilpra isoleeritud korstnad vastavad EL nõuetele ja omavad CE sertifikaati.

Materjali tehnilised andmed:

  • Roostevaba teras AISI 316 L/N; 1,4404 0,5-1,0 mm; töötemperatuur kuni 600 C, lühiajaline kuni 1000ºC
  • Tsingitud teras RAGAL 51 F CX51D+Z275 MA EN; 0,55-1,0 mm
  • Soojusisolatsioon RockWool “Wired Mat” 1000ºC; 25mm ja 50mm

Tehtud tööde galerii