Soojustsalvestav plaat

Uusima põlvkonna tulekindlast keraamilisest materjalist valatud kõrgtihedaid ja suure soojusmahtuvusega AKUBETi plaate iseloomustab väga kõrge soojusjuhtivus, lisaks hea soojussalvestavus. Need võimaldavad ehitada “sooje” kaminahjude keresid ja muid konstruktsioonilisi küttepindu, sh ka nn hüpokaust-süsteemi suletud keresid. Väga hea salvestusvõime ja suurepärane soojusjuhtivus eristavad meie plaate samalaadsete tavapärasest šamotist toodete hulgas, mida varem kaminakerede ehitamiseks kasutati.

Meie plaatide suured mõõtmed võimaldavad ehitada tugevaid, ohutuid ja sooje kaminapealseid ning suuri kaminakeresid, parandades seeläbi märgatavalt nende kvaliteeti. Kamina paigaldamist on võimalik oluliselt kiirendada, vältides sealjuures vaevarikast mineraalvillast isolatsiooni paigaldamise vajalikkust. CPA plaadid on topeltsarrustusega, väga jäigad. Neid on võimalik ka hõlpsasti lõigata või murda. Liimimise ajal (meie firma pakutava spetsiaalse liimiga) võib paigaldamise hõlbustamiseks plaate puurida ja ümber pöörata. Pärast tolmust puhastamist liimitakse sisse võrk ja krohvitakse pealispind.

Sõmer materjal AKUBET

Tulekindel keraamiline materjal,uue põlvkonna šamott millest CPA plaadid on valmistatud võimaldab tänu oma kaalule 2850 kg m³ ehitada raskeid kaminahjude keresid ning suurendada märkimisväärselt nende soojusalvesstavust. Peaaegu täielikult puudub šamottplaatidele tüüpiline kaminakere pealispinna kokkutõmbamine ja pragunemine.

CPA plaadi mõõtmed 1200x500x2,5,  kaal 43 kg/0.6